Заповнюючи форму на моєму сайті – ви погоджуєтесь з наступною політикою конфіденційності. Також ви погоджуєтесь з тим, що я маю право розголошувати ваші особисті дані в таких випадках:

1) з Вашої згоди: у всіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам я зобов’язуюсь отримати Вашу згоду.

2) компаніям/організаторам, які працюють від моєї особи: я співпрацюю з іншими компаніями/організаторами, що виконують від моєї особи функції бізнес підтримки, у зв’язку з чим Ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Я вимагаю, щоб такі компанії/організатори використовували інформацію лише з метою надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам у ситуаціях, відмінних від випадків, коли це спричинено необхідністю надання обумовлених послуг.

3) при передачі контролю над сайтом: я залишаю за собою право передавати Ваші анкетні дані у зв’язку з повним чи частковим продажем, або передачею в управління мого сайту чи його активів. При продажі або передачі сайту я надам Вам можливість відмовитись від передачі інформації про себе. У цьому випадку новий керуючий не зможе далі надавати Вам послуги та продукти, що раніше надаються мною.

4) правоохоронним органам: я можу без Вашої згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам з такої з таких причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або постанов суду; участь у урядових розслідуваннях; допомога у запобіганні шахрайству; а також зміцнення чи захист прав своїх активів.

Вся особиста інформація, яка передана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути будь-якої миті змінена або повністю видалена з нашої бази за Вашим запитом. Для цього Вам необхідно зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену у спеціальному розділі нашого сайту.

Якщо Ви захочете відмовитись від отримання листів розсилки, ви можете це зробити в будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яке розміщується наприкінці кожного листа.