Ваша конфіденційність є дуже важливою для мене.

Я хочу, щоб Ваша взаємодія з інформацією в Інтернет була максимально приємною та корисною.

Особиста інформація, зібрана під час реєстрації, використовується для підготовки продуктів або послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам.

Які дані збираються на сайті

При реєстрації через форму на отримання послуг з мого сайту ви надсилаєте своє Ім’я, Прізвище, E-mail та номер телефону.

З якою метою збираються ці дані

Ім’я та Прізвище використовується для звернення особисто до Вас, а ваш e-mail для надсилання Вам листів, новин тренінгу, корисних матеріалів, комерційних пропозицій. Номер телефону необхідний для зручного зв’язку через месенджери (за Вашою згодою).

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки та видалити з бази даних свої контактні дані у будь-який момент. Достатньо написати у відповідь на лист прохання про це.

Як ці дані використовуються

На сайті https://marinapylypenko.com використовуються cookies та дані про відвідувачів сервісу Google Analytics.

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту та, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли cookie або сповіщав про надсилання цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції та послуги не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації я використовую різноманітні управлінські та технічні засоби безпеки.

Водночас, Ви також повинні вживати заходів для захисту інформації про себе.
Я наполегливо рекомендую Вам вживати всіх можливих запобіжних заходів під час перебування в Інтернеті.

Послуги, сервіси та вебсайти, які я використовую, передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання та зміни інформації, яка знаходиться під моїм контролем. Попри це, я не можу гарантувати, що заходи безпеки, які я вживаю, запобіжать незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

Для зв’язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати листа на e-mail: support@marinapylypenko.com